Hakkımızda

بنر صفحه درباره ما - اکووات
tekwat hakkinda

Şirketimiz Hakkında
Gün gibi parlak

ECOWAT ELEKTRİK AYDINLATMA SAN VE TİC.A. Ş., lineer ışıklar, raylı ışıklar, sıva altı, Sıva üstü, projektörler ve sokak lambaları dahil olmak üzere yüksek teknolojili LED ışıklar üretir. Şirketimiz aydınlatma ürünlerini Türkiye’de Tekwat markası altında sunmaktadır. Tekwat armatürları mağaza ve showroomlar, galeriler, ofisler, konut alanları, yeşil alanlar ve geçitler ve otoyollar dahil olmak üzere çeşitli alanlardaki ışık ve aydınlatma ihtiyacınıza göre tasarlanır ve üretilir.

Bu armatürlarda kullanılan teknoloji, son derece düşük tüketim ve ekonomik olmakla birlikte en yüksek verimliliğe sahip olmalarıdır. Tekwat armatürların tasarımı ve üretimi tamamen tekwat elektrik ve teknoloji mühendisleri, uluslararası arenada en iyi üniversitelerin mezunları tarafından oluşturulmakta olup, yapımında tasarım ve uygulamanın tüm incelikleri düşünülmüştür.

Biz kaliteye garanti ediyoruz

Üretici olmak, Tekwat olarak atan kalbimiz gibi bir fabrikanın desteği ile ihtiyaçlarınıza göre en kısa sürede ürünler üretmek demektir. Bu lambaların yapımında, OSRAM ve NICHIA markalarına sahip LED çipleri de dahil olmak üzere mevcut en iyi malzemeler kullanılmıştır. Tekwat LED lambaların yapısı tamamen Avrupa ve uluslararası standartlara uygundur ve tüm ürünler her zaman en zorlu testlere (Yaşlanma) tabi tutulur. “Gün gibi parlak” sloganımız, ışıklarımızın ışık sağlamadaki yüksek kalitesini ve gün ışığı gibi parıldamasını, dayanıklılık ve kalite ile ifade eder.

Uzun lamba ömrü, 95’ten yüksek renk indeksi (CRI> 95), titreşimsiz ışık (Flicker-Free), yüksek güç faktörü (PF> 0.95) ve ek olarak tekwat ışıklarında düşük harmonik distorsiyon (THD < %10) Nihai sonucu ifade eder. İhtiyacınız olan aydınlatma ve aydınlatmanın hayal gücünüzün rahatlığı için bir lamba kalitesi.

Armatürler 5 yıl koşulsuz değiştirme garantisi

Şirketimizde, istediğiniz mekanın sorunsuz aydınlatmasından emin olabilmeniz için tüm aydınlatmalara 5 yıl koşulsuz garanti veriyoruz. Bu garanti, lineer, raylı, yerleşik, yüzey ve sokak lambaları dahil olmak üzere tüm tekwat LED lambaları için geçerlidir. Işıkların uzun ömürlülüğü ve yüksek kalitesi için bir onay mührüdür.

Tüm aydınlatma projelerinde yanınızdayız.

Şirketimiz, İran ve Türkiye dahil Orta Doğu’daki birçok mağaza, showroom, ofis ve fabrikalar ile her zaman ve her yerde mevcuttur. Ayrıca tekwat teknik danışmanları, en iyi aydınlatma yöntemini seçmeniz için her adımda size rehberlik edecektir. Bu destek online ve 7/24 olarak sağlanmaktadır.

Misyonularimiz

Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanında lider bir ülke olması ve dünyadaki en son teknolojilerin kullanımının bu ülkede çok sevilmesi ve memnuniyetle karşılanması nedeniyle tekwat firması Türkiye’nin bu ülkedeki başlıca endüstriyel hedefleri doğrultusunda faaliyet göstermektedir. LED aydınlatmaları mevcut en yüksek kalitede sunmak ve satış sonrası hizmeti en iyi şekilde size her zaman eşlik edecek şekilde sunmak bu yöndeki taahhütlerimizden biridir. Tekwat sadece LED ışık üreticisi değil, tasarımdan aydınlatmaya kadar her aşamada yanınızda olacaktır. Tekwat, dünyadaki en son teknolojiye dayalı, en yüksek verimliliğe sahip ultra düşük tüketimli LED ışıklar üreterek çevremizdeki çevrenin korunmasına yardımcı olmaya çalışır.

Perspektiflarimiz

Artan gelişimi ile Şirketimiz, Orta Doğu’da aydınlatma ve aydınlatma bilgisini geliştirmeye çalıştı, aydınlatma pazarına öncülük etti ve çeşitli inşaat projelerinin aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için sınırlarını genişletti. Türkiye’nin ve bölgenin modern mimari ve aydınlatma ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.